Svatba ve Volmanově vile

“Mezi stěnami vily bylo napsáno spousta příběhů a další tu právě začíná. Ten váš.”

Den, kdy se slíbíte jeden druhému, si zaslouží výjimečné místo. Takové, které je odrazem vás dvou. Vašich hodnot i snů. Pokud do nich patří architektura, design nebo rukopis Le Corbusiera, zveme vás do Volmanovy vily. Řeknete si tu své ano?

Dveře vily snoubencům a jejich hostům otevíráme párkrát do roka. Cítíme velkou zodpovědnost zachovat ji pro budoucí generace. Ohleduplný přístup a respekt k ikonické vile je naší mantrou. Proto je vila ideálním místem pro malé, intimní svatby.

poptávka

Svatební nabídka

Svatební obřad

Prožijte ve vile svůj malý svatební obřad jen se svědky a nejbližší rodinou. Obklopte se láskou vašich blízkých i atmosférou třicátých let a nechte váš obřad doznít v novomanželském apartmá. Zůstaňte ve vile sami dva, přes noc, a začněte první den se společným příjmením dlouhou snídaní na terase vily.

Svatební focení

Uchovejte si vzpomínku na váš den v podobě fotografií z místa, kde se psala historie architektury. Vilu rádi odemkneme vám, vašemu fotografovi/ce i videomakerům a jejich týmu.

Svatební den

Máte blízko k architektuře a toužíte po intimní a jedinečné svatbě? Pojďme se pobavit o tom, jaký je ten váš vysněný den. Společně vytvoříme koncept sofistikované svatby s pomocí námi osvědčených dodavatelů. Znají každý kout Volmanovy vily a ví, co jí sluší.

Vaše svatební místo

Rádi pro vás vypracujeme konkrétní nabídku svatebních služeb. Ozvěte se na email info@vilavolman.cz anebo nás kontaktujte pomocí formuláře.

Děkujeme, brzy se Vám ozveme!
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu.