Spaní pod hvězdami

Každá denní doba je ve Volmanově vile odlišným a jedinečným zážitkem. Nevěříte?

Prožijte den i noc spolu s námi.  Zveme Vás na glampingovou cestu, během které slibujeme skvělou gastronomii, pořádnou porci architektury, hudby, jógy a dechberoucích výhledů. Vítáme sólo dobrodruhy i páry. Spaní pod hvězdami má limitovaný počet dvaceti pěti účastníků. Buďte mezi nimi!

Nabízíme dva termíny

PRVNÍ VLNA vstupenek za cenu 6.400 Kč platí pro deset míst v každém termínu.

Průvodci po této neobyčejné cestě

Marcela Vuong a Jakub Machek naservírují asijskou degustační večeři a brunch s domácím pečivem a fermentovanými dobrotami.
Marcela na vietnamském street foodu vyrůstala, miluje ho a promítá se do jejího vaření. Zakládá si na čerstvosti a balanci chutí. Představí vám asijskou kuchyni tak, jak ji zná z domova s lehkým moderním twistem. Marcelu už deset můžete potkat na Sapa food tours, kurzech vaření a degustačních večeřích.

Jakub se v kuchyni pohybuje už skoro deset let. Vyzkoušel skoro každou pozici, od myčky po cukrárnu, vaření na ohni v přírodě až po fine dining. Potkat jste ho mohli v Cobře, v Kro a v The Eatery. Stará se o kvásky i kombuchy. Fermentuje a peče vše od zeleniny po miso.

Pierre Urban, DJ a hudebník, vás doprovodí svým ambientním dj / live setem při západu slunce ke klidnému spánku pod hvězdami.
Pierre svými projekty obsazuje nejprestižnější sály, ale také rád dostává hudbu do nevšedních míst. Spojením s jeho vášní – architekturou, vznikl unikátní hudební koncept vytvořený pro tuto událost. Ambient session aneb meditativní hudba jako doprovodná součást večerního programu. Ztišení do teď a tady.

Adéla Porubská a Yoga Movement
Ranní lekce s Adél nastartuje váš den. Ukotvíme mysl pomocí dechu a zaměřením pozornosti dovnitř. Zahřejeme páteř, pozdravíme slunce a v plynule navazujících ásanách protáhneme a posílíme celé tělo. V lekci najdete prostor pro pokročilejší verze pozic, stejně tak jejich modifikace pro začátečníky.

Jak jsme spali pod hvězdami v roce 2023

Spím, či bdím?

Zavřete oči. Stojíte před vilou a vidíte hravý, a přesto jednoznačný koncept a řád. Vejdete dovnitř a ohromí Vás neočekávaná uvolněnost tvarů, materiálů a barev, která pracuje se světlem jako čtvrtým rozměrem. Každá denní doba je tady odlišným a jedinečným zážitkem.

Jdete ven. Procházíte se parkem, nad malebnou krajinou řeky Labe. Každé zákoutí, každý detail v sobě ukrývá své příběhy. Nebojte se, pojďte blíž a prožijte je spolu s námi – zveme Vás na unikátní glampingovou dobrodružnou cestu do života Volmanovy vily. Spojte se s přírodou, naslouchejte zvukům, které ji obklopují, a nechte se unášet atmosférou jejího okolí.

Chcete dostávat zprávy o novinkách?

Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu a o zbytek se rádi postaráme.

Děkujeme za Váš zájem o Volmanovu vilu!
Moc nás to mrzí, ale něco se pokazilo, zkuste to prosím ještě jednou.