Spaní pod hvězdami

Nechte se unést hvězdným nebem a prožijte den i noc v klenotu v českého funkcionalismu.

Jdete do toho s námi v roce 2024?

Děkujeme za Váš zájem, budeme Vás s předstihem informovat!
Zkuste se prosím registrovat znovu

Průvodci po této neobyčejné cestě byli:

Šéfkuchař Oliver Pape, který nabídl velkolepý gurmánský zážitek. Na večeři hosty čekala několika chodová degustace v kombinaci street foodu a fine diningu. Vařilo se na ohni přímo před očima hostů a servírovalo se po celý večer. Ochutnávala se nevšední kombinace nejkvalitnějších a lokálních surovin. Po východu slunce, ranní józe a sound healingu byl na snídani připraven talíř plný zajímavých a zdravých komponentů, které podpořily mysl i tělo.

Pierre Urban, DJ a hudebník, svými projekty obsazuje nejprestižnější sály, ale také rád dostává hudbu do nevšedních míst. Spojením s jeho vášní – architekturou, tak vznikl unikátní hudební koncept vytvořený pro tuto událost. Ambient session aneb meditativní hudba jako doprovodná součást času stráveném ve Vile Volman. Pierre Urban doprovodil svým ambientním dj / live setem při západu slunce ke klidnému spánku pod hvězdami. Ztišení do teď a tady.

Daniela Bacíková provedla ranní sound healing jógou. Léčivé zvuky ve spojení s jógovou praxí, péče o nervový systém, probuzení se do dobré nálady, spojení se sami se sebou i okolní přírodou, hluboká relaxace, možná i nějaká ta kapka potu. To vše na vás čekalo ráno po probuzení při východu slunce.

Spím, či bdím?

Zavřete oči. Stojíte před vilou a vidíte hravý, a přesto jednoznačný koncept a řád. Vejdete dovnitř a ohromí Vás neočekávaná uvolněnost tvarů, materiálů a barev, která pracuje se světlem jako čtvrtým rozměrem. Každá denní doba je tady odlišným a jedinečným zážitkem.

Jdete ven. Procházíte se parkem, nad malebnou krajinou řeky Labe. Každé zákoutí, každý detail v sobě ukrývá své příběhy. Nebojte se, pojďte blíž a prožijte je spolu s námi – zveme Vás na unikátní glampingovou dobrodružnou cestu do života Volmanovy vily. Spojte se s přírodou, naslouchejte zvukům, které ji obklopují, a nechte se unášet atmosférou jejího okolí.

Chcete dostávat zprávy o novinkách?

Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu a o zbytek se rádi postaráme.

Děkujeme za Váš zájem o Volmanovu vilu!
Moc nás to mrzí, ale něco se pokazilo, zkuste to prosím ještě jednou.