Spaní pod hvězdami

Nechte se unést hvězdným nebem a prožijte den i noc v klenotu v českého funkcionalismu.

Jdete do toho s námi?

Akce již proběhla. Děkujeme!

Průvodci po této neobyčejné cestě Vám budou:

Šéfkuchař Oliver Pape, který nabídne velkolepý gurmánský zážitek. Na večeři vás čeká několika chodová degustace v kombinaci street foodu a fine diningu. Vařit budeme na ohni přímo před vámi a servírovat po celý večer. Ochutnáte nevšední kombinace nejkvalitnějších a lokálních surovin. Po východu slunce, ranní józe a sound healingu pro vás na snídani připraví talíř plný zajímavých a zdravých komponentů, které podpoří vaši mysl i tělo.

Pierre Urban, DJ a hudebník, svými projekty obsazuje nejprestižnější sály, ale také rád dostává hudbu do nevšedních míst. Spojením s jeho vášní – architekturou, tak vznikne unikátní hudební koncept vytvořený pro tuto událost. Ambient session aneb meditativní hudba jako doprovodná součást času stráveném ve Vile Volman. Pierre Urban Vás doprovodí svým ambientním dj / live setem při západu slunce ke klidnému spánku pod hvězdami. Ztišení do teď a tady.

Daniela Bacíková Vás provede ranní sound healing jógou. Léčivé zvuky ve spojení s jógovou praxí, péče o nervový systém, probuzení se do dobré nálady, spojení se sami se sebou i okolní přírodou, hluboká relaxace, možná i nějaká ta kapka potu. To vše vás čeká ráno po probuzení při východu slunce.

Spím, či bdím?

Zavřete oči. Stojíte před vilou a vidíte hravý, a přesto jednoznačný koncept a řád. Vejdete dovnitř a ohromí Vás neočekávaná uvolněnost tvarů, materiálů a barev, která pracuje se světlem jako čtvrtým rozměrem. Každá denní doba je tady odlišným a jedinečným zážitkem.

Jdete ven. Procházíte se parkem, nad malebnou krajinou řeky Labe. Každé zákoutí, každý detail v sobě ukrývá své příběhy. Nebojte se, pojďte blíž a prožijte je spolu s námi – zveme Vás na unikátní glampingovou dobrodružnou cestu do života Volmanovy vily. Spojte se s přírodou, naslouchejte zvukům, které ji obklopují, a nechte se unášet atmosférou jejího okolí.

Chcete dostávat zprávy o novinkách?

Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu a o zbytek se rádi postaráme.

Děkujeme za Váš zájem o Volmanovu vilu!
Moc nás to mrzí, ale něco se pokazilo, zkuste to prosím ještě jednou.